Roosters 2018/2019

Op deze pagina staan de roosters voor het nieuwe collegejaar 2018/2019.
Deze zijn onder voorbehoud.
Versie 2 augustus 2018

Studiegids

Onze studiegids is in voorbereiding en staat hier binnenkort als download ter beschikking.

Roosters september 2018 tot en met juli 2019


Algemeen onderwijscoördinator

Hein van Dongen, hein.van.dongen@academiegeesteswetenschappen.nl
Spreekuur op dinsdag van 17:00 tot 18:00 uur (op afspraak)

Vakgroepcoördinatoren

De vakgroepcoördinatoren zijn het eerste aanspreekpunt voor alle vragen die te maken hebben met de studie en de studievoortgang, inclusief financiële en administratieve vragen en verzoeken om scriptiebegeleiding:

Filosofie

Hein van Dongen, hein.van.dongen@academiegeesteswetenschappen.nl
Spreekuur op dinsdag van 17:00 tot 18:00 uur (op afspraak)


Energetische Therapie

Elizabeth Post, elizabeth.post@academiegeesteswetenschappen.nl
Spreekuur op zaterdag van 15:00 tot 16:00 uur (op afspraak)


Religiestudies | Spiritualiteit & Zingeving | Transpersoonlijke Psychologie | Geestelijke Begeleiding

Fons Dekkers, fons.dekkers@academiegeesteswetenschappen.nl
Spreekuur op donderdag van 17:00 tot 18:00 uur (op afspraak)


Verlies-, Rouw- en Stervensbegeleiding

Arthur Polspoel, arthur.polspoel@academiegeesteswetenschappen.nl
Spreekuur op zaterdag van 12:15 tot 13:00 uur (op afspraak)

Stagecoördinatoren

Stagecoördinator Energetische Therapie

John Mink, john.mink@academiegeesteswetenschappen.nl
Spreekuur op afspraak


Stagecoördinator overige studierichtingen

Ewald Wagenaar, ewald.wagenaar@academiegeesteswetenschappen.nl
Spreekuur op woensdag van 16:00 tot 18:00 uur (op afspraak)